מעכב בעירה לבד. ריסוס אחד והסביבה מוגנת.

חברת אבידר בע"מ, הנה החברה המובילה בשוק הישראלי בתחום עיכוב בעירה, אנחנו מייצרים חומרים לעיכוב בעירה לעץ ולבד בפיקוח הנדסי צמוד
ספרי אבידר 1

הנו הוא מעכב בעירה של אבידר לשימושים פנימיים חיצוניים .החומר הנו פירוליטי ומיועד לשימוש לאחר טיפול , המוצר מתייבש מהר בצורה שקופה ואינו משאיר כל סימן על הימצאותו בחומר. בעל תכונות הספגה משמעויות שלו הופך את מעכב הבעירה ליעיל במיוחד לשימוש פנימי וחיצוני .

נגד בעירה נגד בעירה נגד בעירה

 

 

 

 

 

כאשר החומר המטופל יחשוף ללהבה פתוחה מעכב האש יצור כיבוי עצמי של האש בצורה פירוליטית עם כמות מינימלית של עשן,

ספרי 1 אינו רעיל . ויעיל בצורה מושלמת ואינו מכיל כימיקלים מסוכנים לסביבה – פשוט וקל לתפעול. מעכב הבערה של אבידר אנו מאפשר העברת אש

נגד בעירה
ֿֿֿ

שימושים:

מעכב הבעירה של אבידר מתאים לשימושים פנימיים וחיצונים כמו: קצף, קצף גומי, רשתות נילון, מסילות חיצוניות, במבוק,  אריגים סינתטיים, פלסטיק וחומרים אחרים קשים.

ספרי1 A מעכב בערה אבידר 

המעכב בעירה של אבידר הנו חודרן מעכב אש המיועד לשימושים פנימיים וחציונים- ווילונות טפטים שטיחים ריהוט ריפודים כותנה נייר קש חומר סינטטי .

מעכב הבעירה טוב לשימוש במסעדות מלונות בתי חולים בתים פרטיים בתי אבות .

מעכב בעירה ספרי 1 הוא חומר החודר למוצא ולא יוצא ממנו גם אחרי 20 פעם של כביסה בניקוי יבש.

מעכב בעירה ספרי AC 1חומר נגד בעירה

לשימושים לחומרים המכילים מעל 25% חומר סינטטי החומר אינו רעיל ומתייבש ללא כל סימן , ידידותי לסביבה ולא מורגש שינוי בבד לאחר היישום.

זול לרכישה ולשימוש.

{לדוגמה ניתן ליישמו עם מרסס הדברה פשוט }

מעכב בעירה  אבידר תוסף 3 AC 

הנו תוסף צבע מעכב אש פירוליטי ומונע את התפשטות הלהבה על ידי פיתוח של תגובה כיבוי עצמי את המוצר ניתן לערבב בתוך הצבעים על בסיס מים .

השימושים: בתוסף ניתן להשתמש בכל הציפויים והצבעים המבוססים על מים לשימוש על עץ , קיר, גבס, לשימושים פנימיים וחיצוניים וכו'.

צבע מעכב בערה של אבידר

שוב גם כאן מעכב בעירה של אבידר   מוכן לשימוש {כל אחד יכול} מסופק באריזות 1 גלון ו 20 ליטר החומר מוכן לשימוש ניתן לישמו בריסוס הברשה או גלגלת מעכב הבעירה  הוא על בסיס מים לא רעיל ידידותי למשתמש גוון לבן סטנדרטי בגוונים נוספים יש להזמין מראש וניתן לגוון {חומרי מאכל}לכיסוי והגנה עץ ברזל בטון גבס וכו"