מעכב בעירה לעץ ריסוס אחד והסביבה מוגנת

חברת אבידר בע"מ, הנה מובילה בשוק הישראלי בתחום עיכוב בעירה, החברה מייצרת חומרים לעיכוב בעירה לעץ  בפיקוח הנדסי צמוד.

 חומר נגד בעירה חומר נגד בעירה חומר נגד בעירה

 

 

 

 

 

מעכב בעירה

מעכב בעירה

מעכב בעירה ספרי A1
הינו הוא מעכב בעירה לשימושים פנימיים וחיצוניים פירוליטי ומיועד לשימוש לאחר טיפול , המוצר מתייבש מהר בצורה שקופה ואינו משאיר כל סימן על הימצאותו בחומר. תכונות ההרטבה משמעויות שלו הינו בכך שהוא חודר לכל החומר בצורה יעילה מתאים לשימוש פנימי וחיצוני.
כאשר השטח המטופל יחשוף ללהבה פתוחה מעכב הבעירה של אבידר יצור כיבוי עצמי שלל האש בצורה פירוליטית עם כמותת מינימלית של עשן, ספרי 1 אינו רעיל . ויעיל בצורה מושלמת ואינו מכיל כימיקלים מסוכנים לסביבה – פשוט וקל לתפעול.
שימושים:
מעכב הבעירה של אבידר  מתאים לשימושים פנימיים וחיצונים כמו: קצף, קצף גומי, רשתות נילון, מסילות חיצוניות, במבוק,  אריגים סינתטיים, פלסטיק וחומרים אחרים קשים.
ספרי1A מעכב בערה אבידר 
מעכב בעירה של אבידר הנו חודרן מעכב אש המיועד לשימושים פנימיים וחציונים- ווילונות טפטים שטיחים ריהוט ריפודים כותנה נייר קש חומר סינטטי .
החומר טוב לשימוש במסעדות מלונות בתי חולים בתים פרטיים בתי אבות .
מעכב בעירה של אבידר ספרי 1 הוא חומר החודר למוצא ולא יוצא ממנו גם אחרי 20 פעם של כביסה בניקוי יבש.
מעכב בעירה של אבידר ספרי A1
לשימושים לחומרים המכילים מעל 25% חומר סינטטי החומר אינו רעיל ומתייבש ללא כל סימן , ידידותי לסביבה ולא מורגש שינוי בבד לאחר היישום.
זול לרכישה ולשימוש.
{לדוגמא ניתן ליישמו עם מרסס הדברה פשוט }
מעכב בעירה של אבידר תוסף 3A
הינו תוסף צבע מעכב אש פירוליטי ומונע את התפשטות הלהבה על ידי פיתוח של תגובה כיבוי עצמי את המוצר ניתן לערבב בתוך הצבעים על בסיס מים .
השימושים: בתוסף ניתן להשתמש בכל הציפוים והצבעים המבוססים על מים לשימוש על עץ , קיר, גבס, לשימושים פנימיים וחיצוניים וכו'.
צבע מעכב בערה /של אבידר
שוב גם כאן מעכב בעירה של אבידר  מוכן לשימוש {כל אחד יכול} מסופק באריזות 1 גלון ו 20 ליטר החומר מוכן לשימוש ניתן לישמו בריסוס הברשה או גלגלת מעכב הבעירה  הוא על בסיס מים לא רעיל ידידותי למשתמש גוון לבן סטנדרטי בגוונים נוספים יש להזמין מראש וניתן לגוון {חומרי מאכל}לכיסוי והגנה עץ ברזל בטון גבס וכו"