מעכב בעירה לעץ ולבדים

מעכב בעירה של אבידר לעץ, הנו חודרן מעכב אש לשימושים פנימיים וחיצוניים, פירוליטי ומיועד לשימוש לאחר טיפול. מעכב הבעירה של אבידר  מתייבש בצורה שקופה ולא ניכר על פני השטח .
מעכב בעירה

מעכב בעירה של אבידר הנו חודרן  מעכב אש מרוכז במידה גבוהה ובעל תכונות הספגה משמעותיות .מעכב-בעירה תוכנן לחדור ולעכב בעירה בצורה יעילה במבנים בעלי תאים פתוחים וסגורים.
לאחר הטיפול השטח  המטופל ייחשף ללהבה פתוחה, מעכב בעירה של אבידר ,יצור כיבוי עצמי של האש בצורה פירוליטית עם כמות מינימלית של עשן . לא יאפשר מעבר אש .
מעכב האש  של אבידר אינו רעיל מגן בצורה מושלמת ואינו מכיל חומרים מסוכנים לסביבה,והוא פשוט לתפעול. מעכב בעירה של אבידר נבדק ע"י מכון התקנים ונמצא מתאים לתקן ישראלי 755. מעכב-בעירה הינו חודרן מעכב אש המיועד לו נייר, קש, פרגולה . רצפות דק. צימרים. מבני עץ .גדרות , עץ קשה.

מעכב-בעירה 1 של אבידר  פותח לחדירה עמוקה לתוך סיבי העץ . מעכב בעירה  מתחבר למבנה המולקולרי של סיבי העץ, ואוטם אתו .

מעכב הבעירה של אבידר  עשיר בפולימרים החזקים שכלולים בהרכב החומר. מכיוון שהוא מתחבר לעץ,ואנו מאפשר התלקחות.  . מעכב הבעירה  זה אינו רעיל ובמצב התייבשות הנו שקוף.

מעכב הבעירה של אבידר  מכיל חומרים שמגנים על העץ מפני מזיקים ופטריות.
שימושים אופייניים מסעדות, מלונות, בתי חולים, בתים, בתי אבות. עמיד בניקוי יבש עד 200 פעמים.

מעכב בעירה

מעכב בעירה

 

 

 

 

 

 

ניתן לרכוש כערכת זאת בעצמך!!

 

מעכב בעירה

מעכב בעירה -גלון

מעכב בעירה

מעכב בעירה -ליטר

מעכב בעירה

מעכבי בעירה לעץ ובד

 

 

 

 

 

 

מעכב-בעירה אבידר 1 פותח לחדירה עמוקה לתוך סיבי העץ.הוא מתחבר למבנה המולקולרי של סיבי העץ, ואוטם את העץ

בפולימרים החזקים שכלולים בהרכב החומר. מכיוון שהוא מתחבר לעץ,ואנו מאפשר התלקחות ,החודרן משפר דחיית חום . מוצר זה אינו רעיל ובמצב התייבשות הינו שקוף. הוא מכיל חומרים שמגנים על העץ מפני מזיקים ופטריות.
שימושים אופייניים מסעדות, מלונות, בתי חולים, בתים, בתי אבות. עמיד בניקוי יבש עד 20 פעמים.

מעכב-בעירה 1C כמו מעכב-בעירה 1 אך לשימוש רק לחומרים המכילים מעל %25 חומר סינטטי. כל החומרים לא רעילים, מתייבשים ללא סימן, חברותיים לסביבה ולא מורגש שינוי בבד.

מעכב בעירה מעכב בעירה מעכב בעירה

 

 

 

 

מעכב בעירה

 

ניתן לרכוש כערכת זאת בעצמךמעכב בעירה של אבידר זול לשימוש , נוח לשימוש, אינו רעיל, אינו דליק, אינו כולל חומרים או אסבסט עמיד בטמפרטורות של 1093C ועמיד למשך 3 שעות. עומד בכול התקני האש 755.